KONST / Litografier / Färglitografi 12332037
nr 1233 2037
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 206/330, "Dalarö skans". Motivet: 36x49
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:51:38
4/2 19:46:38